strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Epizod 13 - pomysł i ekipa
sobota · 18 wrzesnia 1999 · 23:55 · Franki

Zamieszczamy drugą "część" infosów o Epizodzie 13. Następnym razem ujawnimy newsy z produkcji i planu filmowego.Pomysł na filmowanie zaczął się od zabawy Qboka, Bacy i Fraglesa z blueboxem (a właściwie yellow-firankaboxem) i kamerą. Być może efekty tych działań będą kiedyś dostępne on-line, ale fani muszą ich odpowiednio zmotywować (zasypcie Qboka mailami to się podda ;)). Znali Poziomkę od dawien dawna (wspólne zabawy w jednej sadzawce) i wiedzieli, że zajmuje się między innymi sztukami walk (czyt. aikido).

Zakiełkowała myśl o wykorzystaniu umiejętności władania mieczem, w którymś z dzieł. Po dyskusjach Qboka i Poziomki powstał scenariusz filmu o młodych adeptach Jedi - scenariusz Epizodu 13. Film ma zawierać sceny walk i być kontynuacją ulubionej sagi filmowej tychże dwóch. Potem rozpoczął się werbunek ekipy.

Na pierwszy ogień poszli weterani - Baca i Fragles. Kolejnym łupem był Lucass (ta sama sadzawka, a jakże), który od jakiegoś czasu trenował grafikę 3D, a nieco krócej aikido (zaciągnięty siłą przez Poziomkę na matę). Następnie przez kasting przeszła siostra Bacy (pokrewieństwo górą), Carolina (wspólne walki z Poziomką na jednej macie górą) i Trawitz (jedno liceum z Poziomką górą...).

Nawiązaliśmy też szereg kontaktów mniej lub bardziej trwałych, czy pracochłonnych. O dokładnych zasługach całej ekipy oraz o tych, których winni jesteśmy wdzięczność czytajcie w naszym Hall of Fame (www.e13.nets.pl -->Gabor i Załoga --> Aleja Zasłużonych), jest to naprawdę najczęściej uaktualniany dział w naszej domenie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016