strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wrażenia
poniedziałekk · 20 wrzesnia 1999 · 19:26 · Franki

Oto jeden z raportów, jakie dostajemy odnośnie wrażeń po TPM. Autorem jest Hubert Hafke.Nareszcie Moc w Polsce. Mroczne widmo rulez!!

Szczęście i opatrzność Mocy była ze mną w dniu premiery. Szkoła dała nam wolne z okazji sprzątania świata. Nazbierałem trochę śmieci i BĘC siedzę już w domu obgryzając paznokcie i licząc sekundy do premiery. Jako mieszkaniec małego Koszalina musiałem udać się poza granice tegoż miasta, by obejrzeć TPM w kinie godnym jego rangi. Po trwającej wieki podróży, obładowany wiadrami popcornu i litrami Pepsi siadłem na miękim fotelu.... Lights out i jazda!!

Pierwsze takty znanej melodii i łezka kręci się w mym oku. Przez pierwszą godzinę moja szczęka leżała na kinowej posadzce, a oczy przypominały słońca Tatooine. Po upływie kolejnych 30 min. szczęka nie zmieniła pozycji, ale oczy zaczęly nawalać,więc trochę przygasły i zmalały. Przy scenie finałowego pojedynku myślałem, że dostanę orgazmu

Ludzie!! Ten film nie ma sobie równych. Widać że GL trzyma się kupy. Fabuła moim zdaniem godna GW, natomiast cała reszta jest bliska ideałowi. Nawet Jar Jar i Anakin byli lepsi niż się spodziewałem.

Po filmie nie byłem w stanie wyksztusić słowa - wpadłem jakby w letarg - dopiero rano reagowałem na czynniki wrażenie. Czegoś takiego jeszcze nie przezyłem.

Dlatego wypinam się na wszystkich krytyków, którzy odważyli się zbesztać ten film.

Szczerze oddany jasnej stronie - H.H.
Czekamy na więcej raportów. Niekoniecznie tak pozytywnych... Liczy się każda opinia.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016