strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Epizod 13 - newsy z produkcji
poniedziałekk · 27 wrzesnia 1999 · 00:18 · Franki

Już po raz trzeci witamy się z naszymi przyjaciółmi pracującymi w pocie czoła nad Epizodem 13. Dzisiaj dowiecie się o postępach w produkcji i planach na przyszłość:- Zrobiliśmy już kilka scen ze scenariusza (niegdyś dostępny na stronie, po długich naradach został zastąpiony wstępem do fabuły); uczyliśmy się przy tym trochę i mieliśmy kłopoty z ekipą - w sumie mamy już ponad 5 godzin (!!!) materiału VHS. Składa się on w większości z prób (o różnym stopniu powodzenia) i daje ok. 10 min gotowego filmu.

- Liczne przesunięcia i zmiany w ekipie E13 doprowadziły do takiej sytuacji jaką opisuje nasz Hall of Fame w wersji 2,05 i więcej (www.e13.nets.pl -->Gabor i Załoga --> Aleja Zasłużonych).

- W zaciszu jaskiń naszej ekipy powstają różne projekty i artefakty: plastelinowe modele statków kosmicznych (wkrótce zdjęcia na stronie), real-life'owe wersje mieczy świetlnych, wirtualne wersje tychże, liczne okręty międzygwiezdne (dział 3D) oraz dźwięki walk w kosmosie i na miecze. Dzieł własnych mamy ponad 350 MB (!!!). Różnej jakości - dlatego nie wszystko jest dostępne on-line (poza tym - mimo iż dostawca serwera i domeny 'Netservice' jest niezwykle uprzejmy - nie mamy jeszcze konta z gumy).

- Szukamy właśnie odpowiednich obiektów do roli wejścia do twierdzy. Kiedy tylko znajdziemy (a niektórzy z ekipy zakończą uczelnianą "kampanię wrzesniaową") odpowiednie miejsce ruszamy z kamerą w plener.

- Trwają prace (Miss America - dawna Galiana) nad angielską wersją naszej strony.

- Właśnie przygotowywany jest oficjalny trajler, w którym znajdzie się wiele niespodzianek - zdjęcia z (i poza) planu, kawałki filmu, no i parę innych tajemnic ;).

- Dostajemy sporo korespondencji (w większości przychylnej - miło nam niezmiernie), na którą W CAŁOŚCI ODPISUJEMY; u nas nie ma listów bez echa!

- Mamy PIERWSZĄ ZADEKLAROWANĄ FANKĘ!!! (na razie nie podajemy danych osobowych, ale Poziomka już dobrze wie o kogo chodzi ;)). Czekamy na kolejne deklaracje ;))).

- Być może znajdziemy się w wersji off-line na CD jakiegoś pisma - czekajcie na info na stronie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016