strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport ze Zjazdu Kieleckich Fanów SW + foto
wtorek · 22 czerwca 2004 · 21:08 · Mike

Z przyczyn całkowicie i wyłącznie zależnych od autorów, z ponad tygodniowym opóźnieniem (dobrze że w ogóle) pojawia się na ICO sprawozdanie z I Zjazdu Świętokrzyskich Fanów SW. Co prawda historycy spierają się, czy było to spotkanie I, czy II, to autor przychyla się jednak do tej pierwszej wersji. Co prawda M. Jade i Jok będą się upierać, że 2 fanów to już zgromadzenie, ale przyjmijmy, że był to tylko wstępny wypad grupy rozpoznawczej w celu zbadania terenu pod przyszłe walne zebranie.

Niżej znajdziecie relację naocznego świadka spotkania - Joka, a także jedyne zachowane zdjęcie, dowód tego spotkania. Dzięki śmiałemu i oryginalnemu pomysłowi umieszczenia fotki we wnętrzu droida szpiegowskiego o kryptonimie aparat fotograficzny, udało się zdjęcie przemycić pod nosem imperialnych straży.

Zdjęcie przedstawia imperialnego agenta (Shen-Kun - po prawej) spisującego dane personalne farmera wilgoci (Jok - po lewej) podejrzanego o ukrycie ww. droida. Była to oczywista pomyłka imperialnego wywiadu, jako że droida ukryła Kina.

BosskDawno, dawno temu nie tak daleko i nie tak znowu dawno, w nie tak odległej galaktyce w Kielcach Anno 2004 12 czerwca odbył się pierwszy Zjazd Świętokrzyskich Fanów SW. O godzinie 13 spotkałem się z Marą Jade w Księgarzu, gdzie zakupiliśmy egzemplarze komiksu Związek 1. Po oblukaniu kilku muzyków udaliśmy się na spotkanie na godz. 15, na róg Wesołej i Sienkiewicza. Byliśmy 15 minut wcześniej, ale na miejscu czekali już Kina i Kanos. Zaraz potem pojawili się Shen-Kun, Tibi_Tibi, Anakin, Bossk oraz Agnieszka. Chwilkę pogadaliśmy o nas, naszych zainteresowaniach SW i uczestnictwu na Holo. Niestety jako pierwszy (w niewyjaśnionych okolicznościach – dop. Bossk ) odpadł Bossk. Postanowiliśmy iść do muszli kloz.. hm, koncertowej rozmawiając po drodze kto jest jedi a kto szit (a kto bounty hunter:D) oraz innych mało ciekawych tzn. nie starłortsowych tematach. Doszliśmy do muszli, gdzie posiedzieliśmy chwilkę. Pogoda była niezła, jako że Shen-Kuna nie łamało w kościach. Po jakiejś półgodzinie wygoniły nas niestety dźwięki kapeli ludowej. Zaraz po tym od grupy odłączył się Anakin( przeciwnik szit i najwyraźniej kapel ludowych). Zwiedziliśmy ptaszarnię wspominając cudowne lata 80 i popaplaliśmy oczywiście o SW. Mieliśmy iść do Safari, lecz stwierdziliśmy na samym środku lokalu, że tu jest brzydko i udaliśmy się do Arkadii. Tam też wyciągnąłem swoje zabawki, Tibi_Tibi pochwaliła się swoimi pracami (ma talent), z kolei Mara kolekcją kart Kelnerka dziwnie się na nas trochę patrzyła, ale co tam (wysłanniczka Gildii Handlowej czy coś?). Do około 19 wymienialiśmy poglądy, by w końcu już na zewnątrz wymienić się numerami telefonów i gg. Końcowym celem miała być Galeria Echo, ale co chwile ktoś się odłączał, wiec doszliśmy do celu tylko ja i Mara. I to by było chyba na tyle.

Jok

Przypominamy, że na temat spotkań Kieleckich Fanów SW można wypowiedzieć się na tym kanale na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016