strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
AOTC Demo - Mod do Jedi Academy
piątek · 30 kwietnia 2004 · 21:45 · Dawidos · źródło: JediKnight.Net

Zgodnie z newsem na stronie fanów serii Jedi Knight - www.jediknight.net pragnę poinformować, że wkrótce ukaże się demo zapowiadanego przeze mnie na ICO modu do gry Jedi Academy o nazwie Attack of the Clones : Total Conversion. Jak się łatwo domyśleć,to mod oparty na drugim epizodzie Gwiezdnych Wojen. Aby przybliżyć czytelnikom pełną wiadomość, postanowiłem ją przetłumaczyć w całości na język polski.

JediKnight.Net piszę :

Ostatniej nocy otrzymaliśmy wiadomość o nowym demie pochodzącym wprost od zespołu modu AOTC do Jedi Academy.

************************************
JEDI KNIGHT: MODIFIKACJA DO JEDI ACADEMY
************************************
Opis:
Po ponad pół roku produkcji, mod AOTC : Totalna Konwersja jest już wreszcie na drodze do publikacji. Z ponad 100 modifikacjami do pliku instalacyjnego basejk, AOTC : TC jest zaprojektowany jako Mod Totalnej Konwersji; zmienia niemal wszystko co zostało pokazane w wersji produkcyjnej Jedi Academy. Klucz charakterystyki modu zawiera Nowy Interfejs i muzykę z epizodu Atak Klonów. Jest pełen nowych administracyjnych i klientowych komend, opcji, CVarsów, grafik i kilkanastu łatek poprawiających bugi gry. Ten pakiet zawiera również nigdy wcześniej nie widziane mapy i modele. Mod ten jest "falą przyszłości" dla serii Jedi Knight. Znacząco zmieniony by sprostać wymaganiom każdego, to jest naprawdę jedyny mod, którego będziesz kiedykolwiek potrzebować na swój serwer.

Proszę odwiedź nas pod adresem http://www.aotctc.com lub na IRCu pod #aotctc, irc.quakenet.org.

Dopiski :
Mod został w pierwotniej wersji przetestowany na wszystkie możliwe sposoby i rozgrywki na serwerach Win32, jednakże używajcie go na własne ryzyko.

Prawa:
Nie masz pozwolenia na rozpowszechnianie lub modyfikowanie tego modu w jakiejkolwiek formie, w przeciwnym wypadku zostaniesz natychmiast wezwany przez służby bezpieczeństwa i postawiony przed obliczę sprawiedliwości. Źródło nie będzie udostępnione do ściągania. Mod nie może być rozpowszechniany bez zgody autorów.

Bądźcie przygotowani na piątek/sobotę wieczór.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016