strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Amber na maj - nowy komiks!
wtorek · 27 kwietnia 2004 · 22:38 · Rif · źródło: WAK - Serwis Komiksowy

Na maj Amber przygotował nam niespodziankę, bo miast kolejnej książki w księgarniach pojawi się nowy komiks. I to komiks nie lada, bo będzie to „Związek” (Union), w którym to komiksie będziemy świadkami ślubu Luke’a Skywalkera z Marą Jade.
„Związek” oryginalnie ukazał się w USA w czterech zeszytach, w Polsce zaś pojawi się w identycznym formacie jak wiele wcześniejszych komiksów wydawanych przez Amber, a więc w dwóch tomach B5, po 48 stron każdy, na kredowym papierze i w twardej oprawie.
Na koniec wielka niespodzianka – pojedynczy tom kosztować będzie 16,90, nie zaś 24,80 jak przyzwyczailiśmy się przy okazji poprzednich komiksów. Może nowa polityka cenowa sprawi, że komiksy, które przebijają wydania zachodnie formą edytorską, a i już znacznie ceną, znajdą wielu nabywców i częściej będziemy mogli cieszyć się obrazkowymi opowieściami ze świata Gwiezdnych Wojen.Ps. Amber kwietniowy spełnił się i od kilku dni w sprzedaży znajduję się powieść „Żelazna Pięść”, której zapowiedź możecie znaleźć tutaj.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016