strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport + foty z Trójmiejskiego Spotkania Fanów Star Wars
poniedziałekk · 26 kwietnia 2004 · 23:51 · Mike

Na każdego przychodzi czas. Przyszedł czas i na nas. W żadnym jednak wypadku nie mówię tutaj o przysłowiowym "kopnięciu w kalendarz" Mowa tutaj oczywiście o Trójmiejskim spotkaniu fanów gwiezdnej sagi. Spotykamy się mniej więcej co miesiąc więc nadszedł już odpowiedni czas.

Za miejsce na nasze spotkanie obraliśmy sobie kantynę znaną bliżej jako pub "Scurffy Murphy's" usytuowany przy ul. Grunwaldzkiej 76/78. Oficjalnie spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00 (nieoficjalnie trzech z nas odpowiednio wcześniej zaczęło grzać miejsca przy kufelku złocistego napoju) Chwilę po 14-tej wszyscy powoli zaczęli się zbierać. Grono było dość zacne. Mianowicie: AcheroN, Darth Mati, Drako, Franki, JediAdam, Jeth, Mike, Neimoidian, Nomann, Zuckuss8 oraz Amras. Tutaj pragnę dodać iż ekipa była strasznie zawiedziona nieobecnością osobnika znanego szerzej jako DARTH VADER ([spoiler]a na dzień dzisiejszy także jako ANAKIN SKYWALKER, który ma zmienić wkrótce swoją xywkę na MAŁA DZIWKA)[/spoiler])-przyp. Mike ;)) Zabrakło także Jedi Grzyba, który niestety nie mógł zaszczycić nas swoją obecnością (na co komu te kolokwia :P ) Liczymy na następny raz.

Po podpisaniu listy obecności (i zamówieniu kolejnego kufelka piwka) dyskusje rozpoczęły się na dobre. Tak więc polemizowaliśmy na temat Ep. III (z reszta to chyba wszędzie ostatnio modne) ażeby zaraz przejść do dysputy na temat Slave'a I i II Boby Fett'a. Przeprowadziliśmy także malutki sondaż na temat najbardziej efekciarskiej (jak dotąd) walki na miecze oraz najlepszej postaci z gwiezdnej sagi (nie chodziło tylko rzecz jasna o wygląd zew. ale także o postępowanie, wpływ na sagę itp.) To chyba normalne jak do ekipy dołącza ktoś nowy. Trzeba człowieka poznać :)

Na osobny akapit warty uwagi zasługuje tutaj nikt inny jak Mike - nasz człowiek w Düsseldorfie ;) Mike opowiedział nam trochę o kulisach Jedi-Con'u 2004. Ciekawa sprawa - autografy za 17 euro :) nieźle. Swoją drogą, Mike umyłeś już rękę po tym jak podałeś ją do uścisku Billemu Dee Williams'owi? ;) Kosztorys był dość pokaźny ale kto wie, może następnym razem pojedzie większa ekpia co w pewnym stopniu zmniejszy go.

Odbyło się także losowanie, którego zwycięzca otrzymywał w nagrodę zestaw podracerów od wujka Franki'ego :D (Drako farciarzu :P ). Na moment pojawił się pewien gość reprezentujący serwis www.fpp.pl (ściślej sekcję Jedi Knight) Później w newsie napisał, że spodziewał się w sumie czegoś więcej niż "siedzących kolesi przy piwkq". No cóż, pozostaje nam życzyć panu wszystkiego najlepszego i na wszelki wypadek zaprosić go kiedyś na jakieś spotkanie ażeby zapoznał się trochę z klimatem, a dopiero później oceniał. To że piwko nie lało się strumieniami i nikt nawalony nie tańczył na stole nie dowodzi jeszcze, że spotkanie było słabe (chociaż poprzednie właśnie tak wyglądały ;-) – przyp. Mike).

Temat przeniósł się później na nieco inne tory chociaż dalej SW. Rozprawialiśmy troszkę o TCG i RPG. Rozegrana została także przykładowa (mająca podłoże czysto edukacyjne) partia karcianki. Właścicielem kart był Nomann i to on robił za instruktora/sędziego. W pojedynku zmierzyli sie Darth Mati i Zucckuss8. O ile mnie pamięć nie myli Mati dostał 2 razy po dupie :P (ponoć dlatego że nie grał "Dark Side" :P).

Czas mijał nam przyjemnie. Kelner kilka razy zdążył już wymienić puste kufelki na pełne. Dyskusja toczyła się nadal. Poleciało kilka fotek co z resztą widać poniżej. Wszystko co dobre niestety szybko się kończy. W tym wypadku nie było inaczej. Nadeszła godzina zakończenia spotkania. Wymaszerowaliśmy z pubu udając się do swoich domków z uśmiechami na twarzy planując kolejne spotkanie :)

Podsumowując uważam spotkanie za jak najbardziej udane. Nawiązało się nowe kontakty i znajomości. Mam tylko cichą nadzieję, że na kolejnym „oficjalnym” spotkaniu pojawi się większa rzesza fanów. Odbędzie się ono za pewne za jakiś miesiąc. Ludzie przychodźcie - naprawdę warto. Do zobaczenia i

"niech (ś)moc będzie z wami" ;)

AmrasOd lewej: wiecznie uśmiechnięty Acheron, spoglądający na swój trunek Amras oraz Mati
Profile Drako i JediAdama. W tle Neimo ze świecą
Od lewej: Zuckuss8 przeglądający talie SWTCG, Neimo wykręcający numer 0-700 do tej panienki z porno gazetki, zawstydzony Nomann, Jeth (tak, tak to on) oraz JediAdam
Mike+Franki
JediAdam, Jeth i Nomann ściskający swoją talie TCG
Zgodnie z ruchem wskazówek zegara: JediAdam ze swoją nagrodą, Acheron, Amras po kolejnym głębszym, Mati oraz Zuckuss8
Zgodnie z ruchem wskazówek zegara: Jeth i JediAdam przysłuchujący się bacznie temu co ma im do powiedzenia Neimo, Drako ze swymi podracerami, Franki, Acheron i Zuckuss8
od lewej: Acheron, Amras i lekko wcięty Mati
Franki: "Weeee, gdzie jezdem?" z Acheronem, czyli człowiekiem, którego uśmiech po prostu powala oraz Amras
Zuckuss8 w momencie objawienia, Neimo, JediAdam oraz Jeth
Franki+Acheron+Amras
Drako, Mike i Franki
No money, no beer, no deal

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016