strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed UPDATE
środa · 21 kwietnia 2004 · 21:29 · DarkMiagi · źródło: StarWars.com

UPDATE: Pod tym linkiem znajdziecie calkiem spore FAQ, kilka screenshotów, a także trailer.

Tak właśnie brzmieć ma oficjalny tytuł pierwszego, długo wyczekiwanego, rozszerzenia do online'owego Star Wars Galaxies, stawiającego na akcję w przestrzeni kosmicznej.

Do dyspozycji gracza oddanych zostanie ponad 15 statków kosmicznych, tak frachtowców, jak i myśliwców. Dostępne będą misje wojskowe, latać więc bedzie można X-Wingami (Rebelia), czy też TIE fighterami (Imperium). Dostępny będzie także stary dobry YT-1300, dla wielbicieli transporotowania nie do końca legalnych towarów. Na pokład większych statków zabrać będzie można przyjaciół, by wraz z nimi przemierzać bezkres kosmosu.

A propos kosmosu, graczom dana będzie możliwość eksploracji 10 sektorów przestrzeni, każdy z nich zaś będzie obszerny i zróźnicowany. Będzie więc możliwość odwiedzenia Światów Środka, czy też Odległych Rubieży.

Na graczy czekać będzie ponad 100 nowych misji, oferujących takie przygody, jak przedzieranie się przez pola asteroid, badanie dryfujących w przestrzeni stacji, czy wreszcie wspomniane już misje bojowe, typu "ja i przyjaciele kontra gwiezdny niszczyciel".

Ponadto, wraz z Jump to Lightspeed wprowadzone mają być do świata SW Galaxies dwie nowe rasy (w chwili obecnej nie wiadomo jakie).

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, na stronach serwisu ign.com, gdzie Haden Blackman, producent dla LucasArts, odpowiada na kilka pytań dotyczących Jump to Lightspeed.

Oficjalne info StarWars.com dotyczące gry znaleźć można pod tym adresem.

Polecamy też poświęconą grze stronę LucasArts, gdzie obejrzeć można m.in. krótki trailer, przedstawiający pojedynek w przestrzeni.

Przypominamy też, że na Holonecie można wypowiedzieć się w topicu o SWGalaxies, który to topic znajduje się o, właśnie tu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016