strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Spotkanie Bydgoskich Fanów Star Wars
wtorek · 6 kwietnia 2004 · 00:37 · Mike

Dnia 17.04.2004 (tj. pierwsza sobota po świętach) odbędzie się Spotkanie Bydgoskich Fanów Star Wars. Czekamy na was o godzinie 16.00 na rynku staromiejskim w Bydgoszczy (pod biblioteką). To pierwsze spotkanie miłośników Gwiezdnej Sagi w Bydgoszczy ma na celu wzajemne poznanie się fanów. Chcemy się spotkać, dobrze poznać i zobaczyć, czy razem możemy zorganizować coś większego. Spotkamy się na rynku, poczekamy jakiś czas, aż wszyscy do nas dołączą, a potem udamy się w jakieś przyjemne miejsce (nie będzie to pub, więc serdecznie zapraszamy niepełnoletnich). Chciałbym, aby to pierwsze spotkanie przyczyniło się do dalszej, szerszej współpracy bydgoskich fanów. Tak więc, jeśli masz kilka pomysłów, chcesz zrobić coś ciekawego, przeżyć przygodę swojego życia lub po prostu kochasz Gwiezdne Wojny, serdecznie zapraszam na spotkanie.

Ante Gregu


O spotkaniu możesz porozmawiać z innymi fanami na Holonecie w tym topicu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016