strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Kolejna produkcja fanowska na horyzoncie
niedziela · 12 grudnia 1999 · 22:52 · Franki

Ostatnio filmy produkowane przez fanów zaczęły się mnożyć jak... hmm... króliki ;-) DarkMiagi należy do teamu, który kręci właśnie taki film. Oddajmy mu mikrofon:Reżyserem jest Dżordż Kosiasz. Tytuł roboczy to: Epizod Drugi.
Co do fabuły - akcja toczyć się będzie m.in. w Światyni Jedi oraz na kilku mniej znanych planetach. Jedną z lokacji będzie najprawdopodobniej budynek wzorowany na Kantynie. Przewidujemy sceny na pokładach jednostek latających np. frachtowca (możliwe, że pojawi się Niszczyciel Gwiezdny). Udźwiękowienie i efekty graficzne będą w pełni profesjonalne. Stroje też będą porządne (strój Jedi to nie kimono z treningów Kyokushinkai Karate -> ukłon w stronę E13 ;). Dla Jedi powstaną płaszcze i dwuwarstwowe stroje wzorowane na TPM (Qui-Gon , Kenobi).
Wypowiedź jest dość enigmatyczna, ale mamy nadzieję, że niedługo dostaniemy więcej konkretów, którymi nie omieszkamy się z Wami podzielić. Jeśli macie jakieś pytania do twórców - piszcie! Przekażemy je komu trzeba i niewykluczone, iż zamieścimy coś w stylu wywiadu czy też FAQ-a. To zależy tylko od Waszej aktywności.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016