strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Lipcowe komiksy
poniedziałekk · 5 kwietnia 2004 · 11:07 · Kielo · źródło: galactichunter.com

Galactic Hunter przedstawił dwie pozycje, których pojawienie się w amerykańskich sklepach zaplanowano na lipiec tego roku.
A oto co nas czeka:

Empire #23 - w którym szmugler BoShek, pomylił się co do oceny swojego zlecenia. Miało być łatwe. Przetransportować młodą kobietę przez pustynię wprost w oczekujące ramiona jej przyjaciela. Znalazł się jednak pomiędzy Rebelią a Imperium i wciągnął w bezpośredni konflikt, czego bardzo pragnął uniknąć.

Z powodu toczącej się wojny domowej BoShek może zostać zmuszony do opowiedzenia się po którejś ze stron, zanim będzie mógł uciec.

Republic #67 - w któym Armia Klonów Generała Kenobiego zostaje wysłana na misję, której celem jest odwrócenie uwagi wielkiej armii Separatystów na tyle, aby młoda Jedi Tohno mogła przeniknąć do fabryki droidów i zniszczyć ją. Głównym celem misji jest przyciągnięcie uwagi Separatystów bez angażowania się w walkę. Lecz Anakin czuje, że przyglądał się zbyt wiele razy poświęceniu młodych Jedi podczas misji na Jabiim i kolejny raz nie wytrzyma.

Czy Anakin będzie potrafił przełożyć rozkazy Republiki nad swoje własne uczucia, czy jego źle pojęte bohaterstwo zagrozi życiu tysięcy aby uratować jedno? I co z Mistrzynią Thonto? Czy nie ma ona nic do powiedzenia w sprawie swojej części misji?Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016