strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
SW: Battlefront a spoilery EP3
sobota · 3 kwietnia 2004 · 14:58 · DarkMiagi · źródło: TheForce.Net

Jeśli wierzyć informatorom TheForce.Net i pismakom oficjalnego Magazynu Playstation 2 z Wielkiej Brytanii, wspominane już wcześniej plotki dotyczące fabuły Epizodu III stają się coraz bardziej prawdopodobne.

Wspomniane pisemko przy okazji artykułu o SW: Battlefront zamieściło opisy kilku kluczowych punktów fabuły EP3:

(SPOILERY) Anakin ma już stopień Rycerza Jedi, Obi-Wan zaś - Mistrza. Wyruszają oni z misją odbicia Palpatine'a z rąk Separatystów. Pierwsza walka filmu rozegra się pomiędzy Obi-Wanem i Anakinem po jednej stronie i Dooku oraz Grievousem po drugiej. Scena zakończy się śmiercią Dooku z rąk Anakina.

Palpatine angażuje coraz bardziej 'zadziornego' Anakina jako swojego ochroniarza.

Windu odkrywa spisek Palpatine'a, zostanie jednak zaatakowany i zgładzony przez Anakina podczas próby konfrontacji. Palpatine przyznaje się do bycia Lordem Sith i nazywa Jedi zdrajcami.

Będziemy świadkami sceny zdziesiątkowania zastępów Zakonu Jedi; zobaczymy Obi-Wana walczącego ze swymi żołnierzami, Yodę i Chewbaccę walczącego z klonami na Kashyyyku, oraz Anakina mordującego wszystkie dzieci w Świątyni Jedi.

Ostatecznie Padme odnajduje Anakina na planecie Mustafar, ten jednak używa Mocy by ją udusić. W tym momencie rozpoczyna się kluczowa walka Epizodu III, pomiędzy Obi-Wanem i Anakinem. Całość trwać będzie 12 minut, z wulkaniczną scenerią w tle, i, jak to ujęto na TFN, z 'amputacjami kończyn'.

W tym samym czasie, Yoda dostanie niezłe lanie od Sidiousa.

Padme umiera podczas porodu. Leię zabiera uciekający senator Bail Organa, Luke'a zaś weźmie Obi-Wan i pozostawi go u Larsów na Tatooine, gdzie osiedli się i będzie obserwował dorastanie chłopca.
(koniec spoilerów)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016