strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Prima aprilis!
czwartek · 1 kwietnia 2004 · 23:28 · Franki

...był w tym roku na IBO, o przepraszam – ICO, bardzo intensywnie przeprowadzany. Jak zwykle, wielu nie dało się nabrać na grubymi nićmi szyte joke’i, ale znaleźli się i tacy, którzy łykali wszystko co pisaliśmy jak młode pelikany.

W kwestii formalnej: wszystkie dzisiejsze newsy były ściemą (oprócz info o 14. odcinku Clone Wars). „Spostrzegawczości” gratulujemy w szczególności Yoshiemu ;-) Z kolei niejaki Gibbon skwitował zmianę designu słowami Zróbcie coś z tym logo z Jar Jarem!!! Nie mogę na to patrzeć!!! PROSZĘ!!!!. Darek doradził nam: proponuję zamienić kolorami tekst spojlerów i tekstu w najnowszym newsie, bo cosik chyba się tam poprzestawiało :) najwyraźniej nie chwytając, że między innymi na tym polegał dowcip. Cóż, nie każdy może być taki intelygentny jak my ;)

Przewrót Gungan na Holonecie również udało się opanować, a pogłoski o śmierci Imperatora okazały się przedwczesne. Teraz wszyscy rewolucjoniści, którzy ośmielili się podnieść rękę na ICO squad zostaną przykładnie ukarani. :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016