strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Ekskluzywne spoilery z Epizodu III
czwartek · 1 kwietnia 2004 · 12:06 · Rif

Jako dowód dobrej woli ze strony LucasFilmu, który jak już pisaliśmy w pełni popiera i wspomagać będzie IBO, otrzymaliśmy przed momentem kilka ekskluzywnych spoilerów, które zaprezentowane zostaną po raz pierwszy właśnie na naszej jedynie słusznej stronie.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Ataku Klonów, tak i Epizod III chronią wszelakie klauzule tajności, które obowiązują ekipę produkcyjną, oficjeli, dystrybutorów, słowem - wszystkich. Szczególną uwagę zwraca się na najważniejsze momenty filmu, których pod żadnym pozorem nie można zdradzać. Przed premierą Ataku Klonów nie można było mówić np. na temat śmierci Shmi Skywalker, czy też ślubu Padme i Anakina. A co nas czeka w Epizodzie III?
Wraz z Miagim wybraliśmy najciekawsze informacje, które nam przekazano. Pamiętajcie, że aby przeczytać spoilery należy zaznaczyć puste miejsca myszką.


(spoiler) Już w pierwszym kwadransie filmu ujrzymy serie znamienitych pojedynków. Spod ręki Anakina zginą kolejno Darth Tyranus, Generał Grievous i sam Mace Windu, który będzie chciał powstrzymać Anakina przed masakrą na statku federacji.

Następstwem szaleńczej akcji Anakina będą potężne zawirowania mocy, które sprawią, że młody Jedi ujrzy zjednoczonych w Mocy - swą matkę Shmi i mistrza Qui-Gon Jinna. (koniec spoilera).

Zaskakujące wydarzenia będą miały miejsce tymczasem na Coruscant, gdzie w gmachu Senatu wybucha panika. (spoiler)
Senator Jar-Jar eksploduje podczas przemówienia, rozrzucając po całej sali zarodniki straszliwej choroby wenerycznej, która dosięga wszystkich nie-ludzi w Senacie. (koniec spoilera)

Nareszcie ujawnione zostanie prawdziwe oblicze Dartha Sidousa. Z kolejnej informacji dowiemy się, że (spoiler)
Senator Palpatine pada ofiarą zabójstwa. Mordercą jest jego brat bliźniak, Sidious, który dotąd zakulisowo manipulował pracami Senatu. (koniec spoilera)

Równie dramatycznie zajścia będą mialy miejsce wśród znamienitych Jedi... (spoiler):
Coraz silniejsze fluktuacje Ciemnej Strony na Coruscant sprawią, że mistrz Yoda postrada zmysły i zacznie gotować korzeniuszka w sali obrad Świątyni Jedi. W jednej ze scen kończących film, ujrzymy Obi-Wana Kenobi, który wywozi Yodę na Dagobah, by ten odetchnął czystym powietrzem, tym samym ratując mu życie. (koniec spoilera)
Powrót Króla otrzymał grad złotych statuetek Oskara, jeśli Lucas będzie potrafił sprawić by doskonały scenariusz sprawdził się na ekranie, to kto wie czy epizod III nie otrzyma równej, a może i większej ilości statuetek.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016