strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Ranczo Skywalkerów - przybyliśmy, zobaczyliśmy...
czwartek · 1 kwietnia 2004 · 00:48 · DarkMiagi

Otrzymawszy dziś oficjalną zgodę, prezentujemy unikatowy materiał zdjęciowy z wizyty IBO na Ranczu Skywalkerów.

Już wówczas głośno (naturalnie między sobą) mówiliśmy o fuzji ICO i Bastionu. Pomysłem podzieliliśmy się z Rickiem McCallumem i po tradycyjnej wymianie faxów i maili otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie z LucasFilmu.


Mike pokazuje Lucasowi jaką długość ma jego... miecz świetlny. Lucas wstydliwie zakłada ręce do tyłu i robi głupkowatą minę bo również nie ma się czym chwalić.


Na planie Epizodu III przyjął nas sam George Lucas. Po przedyskutowaniu kilku kluczowych ujęć (SPOILER) pojedynku Obi-Wana i Anakina (koniec spoilera), przenieśliśmy się na Ranczo Skywalkerów, by omówić stworzenie IBO.


Rif: "Makieta przedstawia nasz projekt modernizacji Warszawy. Sprowadzimy Niszczyciel do rozbiórki Domu Kultury, a na jego miejscu wybudujemy Wioskę Gungan. Inwestorzy są zachwyceni!"


Fenomen niezwykle wysokiej popularności ICO znany był już oficjelom Lucasa znacznie wcześniej. Szczegółów uzgodnień nie możemy naturalnie wyjawić, spodziewać się jednak możemy obfitych prezentów na nadchodzące konkursy. Sam George zgodził się wziąść udział w HoloCzacie w najbliższą sobotę.


"Szefie, nie wiem czy to ważne, ale ten facet koło ciebie ma chyba doklejoną głowę w Photoshopie..."


Na koniec zwiedziliśmy plener Rancza, gdzie kręcono właśnie dodatkowe ujęcia do (SPOILER) scen z Tatooine (koniec spoilera).

Za jakość dokumentacji fotograficznej serdecznie przepraszamy. Klisza ucierpiała podczas imprezy pożegnalnej; zdjęcia są rekonstruowane cyfrowo. Ochrona obiektów zaś nie pozwoliła na więcej niż trzy zdjęcia, ale lepsze to niż nic.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016