strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Spotkanie fanów SW w Lublinie
niedziela · 30 listopada 2003 · 04:29 · Mike

Vong informuje, że:
w dniu 20.12.2003 odbędzie się Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars (bez numerka). W programie przewidziane są następujące punkty:
1)Zbiórka o godzinie 13:00 w Empiku Megastore w Galerii Centrum, możliwość zakupu książek, komiksów i czasopism SW (Empik zaznaczony kolorem turkusowym na mapie).
2) Przemarsz przez deptak i stare miasto około godziny 13:15-13:25.(kolor niebieski)
3)Główna część spotkania rozpocznie się około 13:30 w Irish Pubie "U Szewca"(kolor zielony).
4)Zakończenie spotkania około godziny 16:30-17:00.

W planie jest konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach (o ile ludzie dopiszą). Spodziewamy się około 10-15 osób z Lublina, województwa lubelskiego i mazowieckiego. Będzie to pierwsze zakrojone na większą skalę spotkanie fanów SW w Lublinie. Dobrze by było, gdyby stawiła się na nie jak największa liczba osób, wtedy będziemy mogli podjąć ewentualne decyzje o regularnych spotkaniach fanów SW z naszego regionu.
Zarówno Empik jak i Irish Pub znajdują się w niedalekiej odległości od dworca głównego PKS, nie ma więc żadnych przeszkód dla fanów spoza Lublina. W Irish Pubie istnieje możliwość zjedzenia porządnego ciepłego posiłku za rozsądną cenę.
Wszelkie pytania proszę kierować pod adres vong@yuuzhan.net. Osoby zainteresowane prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016