strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Premiera Epizodu III szybciej niż planowano?
sobota · 29 listopada 2003 · 17:28 · Mike · źródło: Wirtualna Polska

Wirtualna Polska podała dzisiaj następująca wiadomość.
Rick McCallum jeden z producentów 'Epizodu III Gwiezdnych Wojen' ogłosił, że prace nad filmem idą tak sprawnie, że najprawdopodobniej będzie on całkowicie gotowy na Gwiazdkę - oczywiście 2004 roku.

Gdy czytacie te słowa, w Centrum Dowodzenia Produkcją na Rancho Skywalkera trwają bardzo intensywne prace nad przygotowaniami do montażu.

Wszystkie ujęcie zarejestrowane w przeciągu kilku ostatnich miesięcy w Australii są teraz skrupulatnie oglądane i układane w chronologicznej kolejności przez montażystów Bena Burtta i Rogera Bartona.

Właściwy montaż odbywać się oczywiście będzie pod czujnym okiem George'a Lucasa, tym bardziej, że, jak powiedział kiedyś Kurosawa, 'Film to montaż'.

"Zajmujemy się głównie pierwszymi 25 minutami filmu, które koniecznie musimy dostać od George'a do 5 stycznia. Prace idą bardzo sprawnie" - powiedział McCallum

Panowie podzieli się zadaniami: Ben zajmuje się scenami akcji, z nim Lucas spędza czas od 9 do 12:30. Roger zajmuje się scenami aktorsko-dramatycznymi - dla niego reżyser ma czas od 14:30 do 18:00.

Ważnym elementem i celem obecnych działań całej trójki jest zidentyfikowanie wszelkich braków w układance, by wiedzieć, co robić z aktorami, gdy na wiosnę powrócą na plan.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016