strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
XI Podkarpackie Spotkania z Komiksem
piątek · 28 listopada 2003 · 10:27 · Rif · źródło: WRAK.PL

Przez najbliższy weekend Rzeszów będzie areną ciekawej imprezy konwentowej. XI Podkarpackie Spotkania z Komiksem przyciągną miłośników komiksów, a także ogólnie rozumianej fantastyki z dużym naciskiem położonym na Gwiezdne Wojny. W programie imprezy znajduje się blok tematyczny poświęcony Sadze SW, na który składa się konkurs z wieloma nagrodami, a także pokaz serialu animowanego Clone Wars.

Podkarpackie Spotkania z Komiksem to impreza, organizowana dwa razy do roku przez działającą od jesieni 1997 r. w Wojewódzkim Domu Kultury Rzeszowską Akademię Komiksu. Akademia powstała, by stworzyć miłośnikom komiksu, mieszkającym w regionie, okazję do regularnych spotkań. Główną formą jej działalności jest prezentacja polskich wersji językowych komiksów, niepublikowanych jeszcze w Polsce. Akademia działa w kilku sekcjach; najliczniejszą z nich prężna Rzeszowska Akademia Mangi i Anime, zajmująca się japońskimi komiksami i filmami animowanymi; poza nią regularnie odbywają się spotkania grupy komiksowej, a w organizacji imprez uczestniczą też członkowie Rzeszowskiej Akademii Mocy, skupiającej fanów serialu filmowego, książ2C książkowego i komiksowego "Gwiezdne Wojny".
(...)Jak zawsze wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszamy wszystkich do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, ul. Okrzei 7 w dniach 29-30.30.2003 r. od godz. 10:00.


Kto jest z Rzeszowa łapka do góry i proszę o e-mail. Jeśli któryś z członków Rzeszowskiej Akademii Mocy ma okazję, to czytać, to bardzo proszę o nadesłaniu po imprezie ciekawej relacji.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016