strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
KOTOR PC w USA, a w Polsce...
czwartek · 20 listopada 2003 · 12:48 · Rif

Zgodnie z zapowiedzią Knights of the Old Republic w wersji PC od dwóch dni znajduje się w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Obiecałem zrobić mały wywiad w celu ustalenia, kiedy ten bardzo oczekiwany tytuł ukaże się w Polsce. Otóż europejska premiera ma mieć miejsce 5 grudnia (przesunięcie z 28 listopada). W Polsce prawdopodobnym terminem jest 10-15 grudzień (czyż nie byłby to wspaniały prezent na gwiazdkę?), chyba że dojdzie do... spolszczenia gry!!! Tak moi drodzy, prowadzone są na ten temat rozmowy i bardzo możliwe, że KOTOR PC byłby pierwszą grą ze świata Gwiezdnych Wojen wydaną w polskiej wersji językowej. Jeszcze nie wiadomo jak zakończą się rozmowy w tym temacie i jak miałoby wyglądać spolszczenie (napisy, czy też całość gry), ale pomysł wydaje się rewolucyjny.
Osobiście jestem zwolennikiem spolszczania tego typu gier, gdyż wymagają one dobrego zaznajomienia się z treścią. Jeśli ktoś nie włada dobrze językiem angielskim, pozbawiony jest wielu smaczków, które przynosi ze sobą gra. A co wy sądzicie o próbie spolszczenia gry? Czekamy na opinie sympatyków sagi, jak i graczy, na holonetowym wątku poświęconemu tej grze.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016