strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Powrót Spoilerów: Yoda, Anakin i Moc
wtorek · 18 listopada 2003 · 12:51 · DarkMiagi · źródło: TheForce.Net

Jeden z informatorów TFN przekazał dziś dalej pewną zasłyszaną plotkę, dotyczącą, naturalnie, fabuły Epizodu III.

(SPOILER) Info dotyczy Yody, konkretnie zaś odkrycia, którego dokonuje mistrz. Wcześniej mówiło się o scenie, gdzie Yoda dowiaduje się, iż jeśli zabije się mistrza, jego uczeń także zginie. Okazuje się, że nie ma być tak do końca; nie dzieje się tak, iż za każdym razem, gdy zabije się mistrza jego uczeń, nie zależnie od wszystkiego, pada nieżywy. Według informatora, Yoda odkryje na Kashyyyku, iż przepowiednia mówi o upadku Mrocznego Lorda Sith, który dokona się za sprawą Wybrańca, a kiedy to się stanie, uczeń Mrocznego Lorda również zginie.

I tak też się dzieje. Vader zabija Sidiousa (Imperatora) i sam ginie, przywracając równowagę Mocy. Z tego należy rozumieć, iż przepowiednia faktycznie dotyczyła Anakina i że jest/był on Wybrańcem. Glory!
(koniec spoilera)

Dodatkowo, jako bonus, zamieszczamy link do rysunku autorstwa Jeff Pitarelli, przedstawiającego (SPOILER) porównanie oblicza Anakina Skywalkera tuż po kąpieli w lawie i tego znanego z końcówki ROTJ (koniec spoilera). Enjoy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016