strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Przedstawiciele Lucasa kręcą się po Polsce
piątek · 14 listopada 2003 · 22:04 · Rif · źródło: gazeta.pl

Ciekawostkę na bezkresach sieciowych wiadomości odnalazł imć Baracus, a my podążając tropem nam zapodanym donosimy za filmowym działem gazety.pl:

"Wielkie centrum hotelowo-turystyczne chce otworzyć w Kostrzynie George Lucas, twórca "Gwiezdnych wojen".

Choć władze Kostrzyna są bardzo ostrożne i nie chcą na ten temat mówić, w samym Kostrzynie aż huczy o ojcu Luke'a Skywalkera, Lorda Vadera i mistrza Yody. Jak się nieoficjalnie dowiedziała "Gazeta", kilka tygodni temu przedstawiciele Lucasa oglądali różne tereny inwestycyjne, m.in. Stare Miasto. Amerykanie szukają terenów pod wielki kompleks hotelowo-rozrywkowy. Interesują ich duże tereny przeznaczone przede wszystkim na rekreację i zabawę. George Lucas chce zainwestować dziesiątki milionów dolarów w budowę. Gdyby rzeczywiście takie centrum powstało, wówczas pracę mogłoby tam znaleźć około tysiąca osób. - Mogę jedynie zapewnić, że nie jest to science fiction jak inwestycja w Białej Podlaskiej, którą planował Vahap Toy, czyli megapark rozrywki w marzeniach - mówi burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt."


Osobiście nie wiem jak tę wiadomość skomentować, a szczerze wątpię by skomentowali ją przedstawiciele LucasFilmu. Może George Lucas chce nakręcić jakiś skansen, który będzie pasował do niestworzonej scenerii części III? W Polsce taniej kręcić niż na bluescreenie, a wszyscy widząc nasze cuda zadziwią się, jaki to realizm stworzono na komputerze. Tak już było w przypadku chałowego filmu Avalon, gdy Japończycy szczerze wierzyli, że Wrocław w tle był wygenerowany komputerowo.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016