strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Dubbing w Clone Wars część II
piątek · 14 listopada 2003 · 12:03 · Rif

cd.

Tom Kane, to sztandarowy dubbing Yody w zastępstwie Franka Oza. Yoda z głosem Toma Kane'a pojawiał się w grach: Jedi Starfighter, Super Bombad Racing, Jedi Power Battles. Kane użyczał swego głosu także przy innych produkcjach. Fani Gwiezdnych Wojen kojarzyć go mogą z robotem Leebo w Shadows of the Empire, a fani kreskówek z profesorem Utonium, twórcą i opiekunem Atomówek.

Nick Jameson to prawdziwy weteran LucasArts. Niemal od zawsze zajmuje się podkładaniem głosu Palpatine'a. Działo się tak w przypadku gier: Tie Fighter, Rebel Assault II, X-Wing Alliance, Galactic Battlegrounds. Jednakże w mojej pamięci najbardziej jego głos kojarzył mi się będzie z postacią Kyle'a Katarna w pierwszej odsłonie znakomitej serii Dark Forces.

Co łączy śliczną Padme Amidalę z zabójczą Asajj Ventress? Otóż okazuje się, że tym dwóm jakże skrajnym postaciom głosu użycza ta sama aktorka - Grey DeLisle. Miłośników jej zmysłowego głosu zaprosić można do zabawy w gry: Clone Wars, Jedi Power Battles, Galactic Battleground, Super Bombad Racing, a także Force Commandera, gdzie dubbingowała Księżniczkę LBFniczkę Leie. Poza grami Grey DeLisle udziela się jeszcze w projektach Cartoon Network (Daphne z nowej edycji serialu Scooby Doo).

Na koniec pozostał C-3PO, a z grania tej postaci i użyczania jej głosu od 26 lat żyje Anthony Daniels. Co by dużo się nie rozpisywać Anthony Daniels, to C-3PO, a C-3PO, to Anthony Daniels.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016