strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Battle of Endor - freeware UPDATE
wtorek · 11 listopada 2003 · 12:39 · Rif · źródło: TheForce.net

Na serwerze TheForce.Net pojawiła się nowa gra PC o charakterze freeware (czyli mamy do czynienia z w pełni darmową produkcją jednego z fanów).
Battle of Endor, to mini symulator, posiadający dość toporną grafikę 3D, banalne sterowanie i mało efektowny HUD, przypominający pewną starą gierkę PC, której tytuł wyleciał mi z głowy. W skrócie - latamy X-Wingiem podczas bitwy pod Endorem, gdzie naszym celem finałowym jest zniszczenie Super Star Destroyera "Executor".
Z nudów można zassać, a wersja instalacyjna waży nieco ponad 11MB.
Wymagania sprzętowe jak na taką miernotę wizualną są ogromne: procesor 1.4 Ghz bądź lepszy (redukcja wyświetlanych klatek animacji przy procesorach słabszych), karta grafiki 3D, system operacyjny Windows 98, ME, 2000 lub XP i zainstalowane sterowniki DirectX 8.1.
Na moim sprzęcie, którego specyfikacja była lepsza od zalecanej miałem problem z dźwiękiem tzn. miast muzyki cały czas dochodziło do mnie umiarkowane pierdzenie odbierające ochotę do dalszej zabawy. A szkoda, bo własnie się nudzę.

UPDATE: Jako że nie tylko ja doświadczyłem problemów z aplikacją udostępniona została już wersja 1.1 gry, w której poprawiono liczne błędy, usprawniono działanie radaru, a także dodano opcję invert mouse. Gra do ściągnięcia jest na powyższym poprawionym już linku.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016