strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport z 40 Warszawskiego Spotkania Fanów Star Wars
wtorek · 11 listopada 2003 · 00:36 · Mike

8 listopada w Pubie Empik odbyło się 40 Warszawskie Spotkania Fanów Star Wars
Około godziny 15 dotarłem do Warszawy wspaniałym środkiem lokomocji jakim jest Pociąg made by Pafawag Mając blisko godzinę do spotkania postanowiłem pokręcić się po okolicy w poszukiwaniu jakiegoś nowego stuffu Star Wars.
Pół godziny przed spotkaniem znalazłem się udrzwi Empiku na Nowym Świecie. Wchodząc do środka spodziewałem się, że jeszcze nikogo nie będzie, ale jednak 2 osoby już czekały. Niedługo potem zaczęli schodzić się następni fani. Po zajęciu dwóch stołów rozpoczeły się pokazy przyniesionego stuffu (mieczy, starych Marveli, rzadkich książek) oraz rozmowy przy piwie między innymi o powstającym fanfilmie (można było obejrzeć projekty i zdjęcia), projekcie zorganizowania konwentu w przyszłym roku w marcu-kwietniu (według jednego źródła), na jesieni (według drugiego źrodła), projekcie zespołu ze strony cool animaniacs, który chce skopiować zbroję szturmowca, Boby Fetta i mundur Imperialnego Oficera i sprzedawać w cenie 1200-1500 zł (szturmowiec, Fett) i 750 zł (oficer), a także o tym co Andaral przygotował dla pierwszych 12 osób. Około godzinę po rozpoczęciu spotkania zjawił się sam organizator trzymając pod pachą plakaty przeznaczone dla wszystkich, nie tylko pierwszej dwunastki fańow. Ktoś także przyniósł poczęstunek w postaci pudła oryginalnie zamkniętych TAZOsów. Rozpoczęło się napychanie kieszeni.

Po kilku wspólnych zdjęciach fanów dwaj erotomani-zboczeńcy z Bastionu (Andaral i Jacol mianowicie) zaczeli składać niemoralne propozycje żeńskiej części fanów (echh pewnie przeżywają tzw. drugą młodość) Ale dziewczyny były twarde i nie dały się sprowokować więc ci dwaj osobnicy rozpoczęli ataki na inne kobiety znajdujące się w tej chwili w pubie.
Jako że podróż powrotna do Grodziska miała mi zająć około 40 minut plus dojście do domu, więc o godzinie 20.30 wyruszyłem cały obładowany plakatami i TAZOsami na stację, lecz niestety spóźniłem się na pociąg, więc wróciłem na spotkanie i zostałem kolejną godzinę (Return Of The Pafawag) Sama impreza skończyła się po północy.


[Pafawag]

Po więcej informacji i spostrzeżeń zapraszamy do tego tematu na Holonecie
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016