strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Clone Wars - wrażenia + download link!
poniedziałekk · 10 listopada 2003 · 22:27 · Dawidos

Jestem świeżo po seansie pierwszego odcinka Wojen Klonów - nowej kreskówki na Cartoon Network, której akcja osadzona jest w uniwersum Gwiezdnych Wojen i rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w II epizodzie. Za przygotwanie Wojen Klonów odpowiedzialny był sam Gendy Tartakovsky. Po tym człowieku można było spodziewać się czegoś dobrego i tak samo jest w tym przypadku. Prawde powiedziawszy, jest jeszcze za wcześnie na końcową ocenę, niemniej jednak wrażenia, jakie wyniosłem z pierwszego odcinka są pozytywne.


Wartka akcja i dynamicznie opowiadana historia to cechy tej kreskówki. Niestety, w parze z nimi idzie długość każdego odcinka (3 minuty). Nie zdążymy zagłębić się w fabułę, a już na ekranie wita nas napis The End. Pod względem animacji, Clone Wars prezentuje przyzwoity poziom, łatwo rozpoznajemy kto jest kto, przy czym niektóre postacie są "lekko groteskowe", a ich widok wywołuje uśmiech na naszej twarzy (bynajmniej nie jest to wada, mistrz Yoda wygląda naprawdę świetnie). Wbrew obawom, polski dubbing wypadł całkiem nieźle, z obecnie usłyszanych głosów moim zdaniem najlepszy jest Kanclerza Palpatine'a i Obi-Wana. Ciut zabawny jest głos mistrza Yody, ale patrząc na samą postać wydaje się to zrozumiałe.


Podsumowując, Clone Wars zapowiada się na serial godny uwagi, wszystko dopiero nabiera tempa, a z trailera wywnioskować można, że czeka nas niejedna przygoda. Pozostaje czekać na kolejne odcinki, a to już niedługo, ponieważ następny jutro o godzinie 19.30 i 20.20. Zachęcam.

Jeśli macie ochotę porozmawiać o Clone Wars, to dyskusja o serialu toczy się w tym topicu. Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Adnotacja do newsa by Pafawag : Pierwszą część Clone Wars w angielskiej wersji możecie ściągnąć stąd.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016