strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Et pluribum spoilers...
poniedziałekk · 10 listopada 2003 · 14:02 · DarkMiagi · źródło: TheForce.Net

A oto garść ciepłych jeszcze spoilerów z TFN (posmyraj myszką by przeczytać).

(SPOILER) Hayden Christensen jako Darth Vader nie pojawi się w filmie na długo. W zasadzie, dostanie maksymalnie około pięciu minut. Oto parę szczegółów, dotyczących scen, w których się znajdzie:

1) Przez kilka minut będziemy go oglądać w scenie przebudzenia, o której głośno już od dawna. Dziać się ona będzie po rekonwalescencji spowodowanej pojedynkiem; Anakin/Vader zda sobie sprawę z tego co zrobił i co się z nim stało. Pokazany będzie bez płaszcza i górnej części hełmu.

2) Jest też scena "chrztu" Sithów, znana też jako scena pasowania na Lorda Sith. Jest to kolejne kilka minut, gdy będziemy go oglądać podczas filmu. Pada tu też jego imię (najpewniej to nowe).

3) I wreszcie minutowej długości scena "superkonstrukcji w budowie", gdzie zobaczymy tworzoną Gwiazdę Śmierci, widzianą z perspektywy kilku ważnych osobistości Imperium.
(koniec spoilera)

Na zakończenie jeszcze mały upominek: (SPOILER) wysoce prawdopodobne oblicze Anakina po potyczce i 'wpadce' do lawy. (koniec spoilera)

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016