strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Clone Wars: Chapter 1 UPDATE
sobota · 8 listopada 2003 · 05:02 · Franki

Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy, na Hyperspace udostępniono pierwszy chapter kreskówki Clone Wars.

Pierwsze co zaskakuje to brak typowych „odjeżdżających” napisów. I w sumie nic dziwnego, skoro cały cartoon ma raptem 3 minuty. Gdyby doliczyć do tego typową dla sagi introdukcję, to okazałoby się, że na samą akcję zostało niewiele czasu.

A byłoby to totally uncool zwarzywszy na to, że kreskówka jest napakowana akcją w typowym dla Tartakovsky’ego (twórca) stylu.

Oprócz pierwszego odcinka Clone Wars, jaki mogliśmy oglądać na Cartoon Network, na Hyperspace zamieszczono również wersję z komentarzem audio Genndy’ego. Coś a’la DVD.

Jedyny zawód jaki przeżyłem to to, że osiągalna jest jedynie wersja streamingowana co może być niezłym wrzodem na tyłku nawet dla ludzi ze stałymi łączami.

UPDATE: Słowo od Mike'a: Supreme Chancellor Palpatine wyznacza Obi-Wana Kenobiego i Anakina do dowodzenia atakiem na Muunilinst – twierdzę separatystów. Kiedy Jedi przygotowują się do dowodzenia Republikańską Armią, Anakin musi pożegnać się z Padme.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016