strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Spoilery: Reaktywacja
piątek · 7 listopada 2003 · 21:57 · DarkMiagi · źródło: TheForce.Net

TFN zaserwowało kolejną porcję spoilerów dotyczących Epizodu 3. Tym razem skupiono się jednak na jednej tylko postaci, nowym bad-guy'u. By dowiedzieć się nieco więcej, posmyraj myszką poniższy tekst.

(SPOILER) Spoiler dotyczy postaci Generała Droidów (Generał Grevious). Udostępniono już szkic postaci, plus kilka dodatkowych uwag. Ręce mają bardziej przypominać kości, z rozdzieloną częścią przedramienia. Nogi, podobnie, mają być "kościste" i, co za tym idzie, dość cienkie, same "stopy" zaś przywodzić mają na myśl te, które posiadały raptory (tak, dinozaury). "Twarz" zaś przypominać ma skrzyżowanie maski "Quiet Riot" z tą znaną z "Krzyku". (koniec spoilera)

Na koniec jeszcze parę zakulisowych nowinek z przedwczorajszego Star Wars Summit, gdzie spotkali się licencjobiorcy papy Lucasa. (SPOILER) Pokazano fragmenty zdjęć do Epizodu 3, na których widnieje m.in. "mroczniejszy niż zwykle" Anakin, z twarzą pooraną bliznami. W relacji mowa jest też o płonącym statku z Obi-Wanem, Imperatorem i Anakinem na pokładzie, który rozbija się na nieznanej bliżej planecie. (koniec spoilera)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016