strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Clone Wars - Kroniki
sobota · 1 listopada 2003 · 20:23 · Rif

Z dniem dzisiejszym inaugurujemy dział, którym chcielibyśmy przyciągnąć uwagę Was, czytelników naszego serwisu na ponad półtorej roku. W dziale "Clone Wars - Kroniki pragniemy przybliżyć każdą jedną pozycję, która składa się na medialny twór ukazujący okres upadku Republiki, czyli Wojen Klonów.
Zamysłem George’a Lucasa było pokazanie w Ataku Klonów przyczyn rozpoczęcia Wojen i sam moment ich rozpoczęcia, a następnie przedstawienie przebiegu kampanii poprzez media oferowane przez licencjobiorców Gwiezdnych Wojen. Od maja 2002 roku kolejne miesiące przynoszą nowe przygody i uzupełniają chronologie walk, które trwać będą aż do maja 2005 roku, czyli do premiery tak bardzo oczekiwanego epilogu Nowej Trylogii.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zdecydowaliśmy się opisać możliwie wszystkie dostępne wydarzenia. W gronie tych, którzy podjęli się tego zadania znajdują się osoby, które znane są z ICO, jak i z Holonetu, a których opinie cieszą się uznaniem fanów. Wspólnie wierzymy, że nowy dział, systematycznie rozbudowywany wzbudzi Wasze zainteresowanie. Zapraszamy do działu "Clone Wars - Kroniki

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016