strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Imladris VII
środa · 22 pazdziernika 2003 · 15:44 · Rif · źródło: Imladris Site

Jak każdej jesieni Galicyjska Gildia Fanów Fantastyki zaprasza do Krakowa na pełen niespodzianek konwent Imladris. Siódma edycja odbywała się będzie w klimacie Steampunka, ale nie zabraknie atrakcji dla wielbicieli innych gatunków fantastyki. Jak co roku, w programie Imladrisu znajdziecie ciekawe punkty poświęcone naszym ukochanym Gwiezdnych Wojnom, a i nieobca fanom będzie osoba Staszka Mąderka, który opowiadał będzie o produkcji filmowej. Imladris, to także świetne konkursy z cennymi nagrodami. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Konwent rozpoczyna się już w ten piątek. Wszelkie szczegóły związane z imprezą, w tym i pełen program, znajdziecie na stronie organizatorów.

Tradycją Imladrisu jest obecność ekipy współtworzącej ICO. W tym roku w Krakowie będziecie mogli spotkać Miagiego, Mike’a i wyżej podpisanego.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016