strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
konta@starwars.pl - reaktywacja
środa · 15 pazdziernika 2003 · 22:37 · Franki

Nie da się ukryć, że nasze pierwsze podejście do zakładania kont pocztowych w domenie @starwars.pl zakończyło się totalną klęską. Miało być pięknie, a było – nie owijajmy w bawełnę – gówniano. Konta co chwila siadały, aby w końcu zamilknąć na dobre.

Nauczeni błędami, które wynikały z doboru złego hosta, przygotowujemy ofertę, która powinna zainteresować wszystkich fanów Star Wars. Specjalną uwagę poświęciliśmy stronnikom Imperium, a w szczególności – Szturmowcom.

Jeszcze w pazdziernikau ponownie zostanie Wam udostępniona możliwość posiadania własnej skrzynki z adresem nick@starwars.pl lub... nick@stormtrooper.pl ! Ain’t that cool?

Cena tej przyjemności będzie oscylować w okolicy czterdziestu złociszy. Parametry techniczne kont będą więcej niż dobre, a stabilność więcej niż stabilna.

Pozostaje jeszcze prosić o wybaczenie wszystkich którzy wykupili skrzynki i nie otrzymali usługi, jaką obiecywaliśmy. Bijmy się w pierś (choć nie ma wśród nas kobiet ;)) i błagamy o wybaczenie. Oczywiście skrzynki na nowym serwerze otrzymacie bez żadnych dopłat, a okres nie-działania zostanie odpowiednio uwzględniony.

Wracamy do wszystkich fanów: czekajcie na konkrety które nadlecą niespodziewanie i zastanawiajcie się jaki jest wasz wymarzony adresik... stay tuned, as usual.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016