strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Galaxies w Polsce !
wtorek · 14 pazdziernika 2003 · 15:47 · Mike

Rif ze źródeł lemowskich otrzymał info o tym, że w połowie listopada ukaże się w Polsce długo oczekiwana gra – Star Wars Galaxies. Jej cena jest już znana i wyniesie ok. 189 zł. Nieoficjalnie wiemy, że nakład będzie minimalny i wyniesie 200 sztuk. Sama gra ukazała się w Stanach pod koniec czerwca i cieszy się ogromną popularnością. Aktualnie gra w nią 300 tys. osób, a liczba ta stale rośnie. Sam jestem już szczęśliwym posiadaczem Galaxies od jakiegoś czasu, dlatego mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to najlepsza gra Star Wars, w jaką kiedykolwiek dane mi było zagrać. Praktycznie jedynym jej minusem jest fakt, iż trzeba płacić za nią abonament, ktory wynosi w skali miesiąca 15$. Cóż, pozostaje nam w takim razie tylko czekać na polską premie, która będzie miała lekkie opóźnienie w stosunku do europejskiej, o której mogliśmy przeczytać tutaj.

Zapraszamy także do dyskusji poświęconej Galaxies na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016