strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Nowe atrakcje na Jedi-Conie
poniedziałekk · 13 pazdziernika 2003 · 16:46 · Mike · źródło: Jedi-Con 2004Zgodnie z tym co pisaliśmy już wcześniej, organizatorzy nie marnują czasu i sukcesywnie powiększają program konwentu, zapraszając na niego kolejnych gości. Z pewnością dla wielu z was Jedi-Con stanie się o wiele bardziej atrakcyjny, kiedy usłyszycie, że zaproszenie na konwent przyjęli Billy Dee Williams, czyli Lando Calrissian oraz piękna i urodziwa Amy Allen, która zagrała w Epizodzie II Aayle Secure. Dla przypomnienia, na konwencie pojawią się także Aaron Allston, Jay Laga'aia (Captain Typho), Rick McCallum oraz Steve Sansweet. Możemy się z całą pewnością spodziewać kolejnych gości.

Główne założenie konwentu to spotkanie z gwiazdami Gwiezdnych Wojen. Będą oni odpowiadali na pytania, a także mówili o anegdotach dotyczących ich przeżyć w kontekście Gwiezdnych Wojen. Będzie można naturalnie poprosić także o autograf i o wspólne zdjęcie z daną gwiazdą. Poza tym, sami fani zapewnią szereg atrakcji takich jak prezentacja replik, modeli i kostiumów z Gwiezdnych Wojen, pokaz fan artów, fan filmów i wiele innych.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to będzie możliwość skorzystania ze specjalnych hoteli. Cena od osoby za noc w pokoju dwuosobowym wyniesie 40-42 EURO, a w „jedynce” 65-75 EURO. Oczywiście do całkowitych kosztów należy dodać akredytacje, która wyniesie nie więcej niż 110 EURO.

Pragnę także przypomnieć, ze trwa dyskusja w sprawie Jedi-Conu na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016