strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Star Wars Galaxies wkracza do Europy!
sobota · 20 wrzesnia 2003 · 18:51 · Rif · źródło: Dark Miagi - galaxies.starwars.pl

Nic dodać nic ujać.

Dark Miagi donosi:

„Wczoraj, 19 wrzesnia 2003, Activision zapowiedziało wydanie Star Wars Galaxies w Europie! 31 pazdziernikaa gra ma pojawić się w Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich, 7 listopada zaś - w Hiszpanii, Włoszech, Francji i Niemczech.

Jak zapewnia Simon Jeffery z LucasArtsu, wirtualny świat Gwiezdnych Wojen gotowy jest na oficjalne przyjęcie europejskich graczy. Tę dość niespodziewaną decyzję przyspieszyło zapewne rekordowe tempo rozwoju Star Wars Galaxies, które poszczycić się może liczbą 300 tysięcy zarejestrowanych użytkowników w ciągu niespełna dwóch miesięcy funkcjonowania. Krok ten jest bez wątpienia bardzo ważny dla polskiego gracza - szanse na rychłe wejście Star Wars Galaxies na nasz rodzimy rynek zdecydowanie wzrosły.”


Mimo, że gra dotychczas była dostępna jedynie nielicznym wybrańcom, polska scena Star Wars Galaxies prężnie się rozwija. Jak zawsze zapraszamy po wszelkie newsy związane z grą na galaxies.starwars.pl
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016