strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Imperium kontratakuje w polskiej polityce - UPDATE
poniedziałekk · 15 wrzesnia 2003 · 19:13 · Franki

W dzisiejszych Faktach na TVN Tomasz Nałęcz, przewodniczący komisji śledczej badającej aferę Rywina użył sformułowania „Imperium postanowiło kontratakować”. Był to komentarz odnośnie nagłośnienia przez 3 gazety informacji, że żona Nałęcza pracowała przy fragmencie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji.

W późniejszej części zainteresowany dodał: „Na czele Imperium stoi Lord Wader, o ile pamiętam ulubiony film mojego dziecka.”

Pozostaje pytanie: czy mówiąc „Imperium” Nałęcz miał na myśli SLD? Wielu powiedziałoby, że tak :)

Pociechę pana Nałęcza prosimy, aby poinformowało tatę o prawidłowej wymowie imienia mrocznego lorda ;)

Update by Rif
Polska stała się galaktyką Gwiezdnych Wojen, a Sithowie są pośród nas. Dzisiejsze wydarzenia mogą znaczącą zmienić nasze spojrzenie na sagę, której pasjonatami jesteśmy. Wszyscy chcąc nie chcąc wiemy o wydarzeniach tzw. Afery Rywina. Dzisiaj nadszedł czas pierwszego starcia sił jasnej i ciemnej strony mocy.
Donosząc za onetem:

„Lord Vader się zaniepokoił - świadczy o tym atak na mnie i moją żonę - powiedział w wywiadzie dla radia RMF FM Tomasz Nałęcz, przewodniczący sejmowej komisji śledczej badającej tzw. aferę Rywina.

Imperium Zła złożyło propozycję korupcyjną Adamowi Michnikowi i Wandzie Rapaczyńskiej. Moim zdaniem to Imperium ma swojego Vadera i co więcej, ten Vader właśnie jest w hełmie, który uniemożliwia, przynajmniej przez długie partie tego filmu, jego identyfikację - powiedział w radiu RMF FM Nałęcz.

Nerwowa reakcja świadczy o tym, że w opinii Vadera mamy (komisja śledcza) szansę go dopaść. Dołożę wszelkich starań, by tak się stało - powiedział Nałęcz, pytany przez dziennikarza RMF FM, czy "jest w stanie zdjąć maskę z twarzy Vadera".


Z tresci cytowanej wcześniej przez Frankiego wypowiedzi, można wyciagnąć wnioski, że i samemu przewodniczącemu komisji saga jest bardzo dobrze znana. Mamy, więc przedstawiciela w organach państwowych. Czyżby kiedyś na bazie komisji śledczej badającej sprawę Rywina, miała powstać Rada Jedi?
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016