strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Usmażony jak frytka
czwartek · 11 wrzesnia 2003 · 16:48 · Franki · źródło: TheForce.Net

Zaufany informator TFN donosi, o widoku, którego nikt nie spodziewałby się ujrzeć w filmie z serii Star Wars. Nie, nie chodzi o TO ;-)SPOILER: Chodzi o Anakina, a konkretnie jego wygląd. Szokujący wygląd całkowicie popalonego ciała. Wypalone włosy, twarz pokryta głębokimi ranami. Sami przyznacie, że nie przyzwyczajono nas w Star Wars do takich widoków.

Jeśli powyższa informacja okaże się prawdziwa, to obietnice Lucasa co do "mroczności" ostatniego prequela okażą się... well, prawdziwe ;)
BTW: zapraszam do zapoznania się z nowym projektem przygotowanym z myślą o fanach dobrych filmów. Filmy.Fanatyk.pl to stronka przygotowana przez wyżej podpisanego, która dzięki waszemu zainteresowaniu i zaangażowaniu rozwinie się w coś więcej (I really hope so). Tak więc nie marudzić, tylko wchodzić tutaj i czytać :). Koniecznie dajcie znać, co o tym sądzicie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016