strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Pojedynek Mace Windu (znowu)
niedziela · 7 wrzesnia 2003 · 10:58 · Franki

Ostatnimi czasy nasz specjalista ds. chwalenia-się-swoimi-zajebistymi-umiejętnościami-w-posługiwaniu-się-mieczem-świetlnym (w skrócie: Samuel L. Jackson) wypowiadał się w telewizji na temat... oczywiście! – swojej walki w E3. Wykryto obecność spoilerów, więc myszki w dłoń!

SPOILER: Mace zostanie zaatakowany i będzie w podczas pojedynku w ciągłej defensywie. Jeszcze nie wiadomo kto będzie "napaśćcą". Duel odbędzie się na sporej powierzchni z różnorakimi urozMAiCEniami w stylu stopni i innych rzeczy. Windu wykona ok. 90-ciu ruchów mieczem, co przełożyło się na trzy dni treningu dla Samuela.

Przy okazji przypominam, że możecie rozmawiać z innymi fanami na temat Epizodu III na dwóch kanałach Holonetu: spoilerowym i nie-spoilerowym. Jeśli jeszcze nie masz swojego loginu, to możesz go szybko zdobyć tutaj.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016