strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Vader eksmitowany
sobota · 6 wrzesnia 2003 · 11:54 · Rif · źródło: onet.pl

Hayden Christensen (Anakin Skywalker) im bliżej premiery ostatniej części Gwiezdnych Wojen, tym częściej gościć będzie na łamach prasy. Choć do premiery pozostało jeszcze półtora roku już można usłyszeć o problemach młodego aktora, który po powrocie z Australii, gdzie kręcona jest część trzecia, zostanie bez dachu na głową. Donosimy za onetem:

Kto mnie teraz przygarnie?„Hayden Christensen i jego brat zostali wyrzuceni z zajmowanego przez nich domu w Hollywood ponieważ nie płacili czynszu w terminie.

Właściciel wartej 1,8 miliona dolarów nieruchomości, Vince Localio, przesłał Haydenowi i jego bratu Tove nakaz eksmisyjny. Po zakończeniu zdjęć do "Epizodu III Gwiezdnych Wojen" obaj będą musieli znaleźć sobie nowe lokum.

"Hayden jest dobrym aktorem ale złym lokatorem. Chcę, by jak najszybciej się wyprowadził" - mówi LoCalio.

Tymczasem lokatorzy sąsiednich posesji będą niepocieszeni, gdyż Christensenowie byli idealnymi sąsiadami. Jeden z nich wyjaśnia: "Tydzień po tym, jak się wprowadzili zorganizowali głośną imprezę, ale od tego czasu przez prawie trzy lata mieliśmy tu święty spokój."


Nie zazdrościmy Haydenowi sytuacji w jakiej się znalazł, ale wierzymy, że znajdą się w Polsce fanki, które zechcą przygarnąć pod swój dach bezdomnego Vadera.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016