strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Polska Gola z cyklu "ICO Squad przedstawia" UPDATE
sobota · 6 wrzesnia 2003 · 11:06 · Rif

Dzisiejszego wieczora kolejna gratka dla miłośników, wspaniałej polskiej reprezentacji, czyli mecz ostatniej szansy (trzeci z kolei?) z mega zespołem Łotwy. Z tej też okazji przygotowaliśmy nowe figurki, dostępne w sklepie, ale dopiero po powrocie z Łotwy, gdyż wyjechały na mecz.

Figurki dostępne są luzem i zawierają fachowo przygotowane flagi narodowe. To zestaw, który musi mieć fanatyk Gwiezdnych Wojen i naszej reprezentacji.
Ceny nie pamiętam, pytajcie o nią Frankiego, ale jeśli Polacy wygrają (buhaha) pójdzie zdecydowanie w górę. Zamawiajcie, więc przed początkiem spotkania.Obawiając się porażki przygotowaliśmy drugi zestaw, który zdaje się znakomicie ilustrować nastroje w naszym obozie i wśród kibiców po spotkaniu. Obyśmy kolejny raz nie zostali... Cenzura wycięła, ale wiecie, co mam na myśli ;)Zdjęcia wykonane przez studio graficzne Greya

Update
No i prosze, nasi wyslannicy w Łotwie spisali się na medal i Moc była z naszymi łazęgami. Tym samym cena za komplet C-3PO i R2-D2 z flagami narodowymi idzie w górę. I dla odmiany smutna wiadomość - maskotki naszej reprezentacji jadą jeszcze kibicować naszym na mecz ze Szwecją i w tej chwili nie są do nabycia. Wietrzymy sensacje i czekamy na kolejne oferty :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016