strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Ostateczne ceny kaset
czwartek · 02 marca 2000 · 00:59 · Franki

Nadaje Piotr:Miałem przyjemność rozmawiać z przedstawicielką Imperialu, która nareszcie mogła mi podać ceny kaset TPM. E1 ukaże się w Polsce w dwóch wersjach: wersja z dubbingiem - 56 zł; wersja z napisami - 56 zł. Są to ceny detaliczne dla klientów.

Najprawdopodobniej żadna z wersji nie będzie wersją panoramiczną (widescreen). Wersja kolekcjonerska w ogóle nie wchodziła w grę po wpadce jaką zaliczył Imperial z edycją kolekcjonerską Titanica. Jeśli chodzi o materiały mające wspierać promocję TPM na video istnieje obawa, że będzie to tylko plakat.

E1 będzie najdroższym pojedyńczym tytułem w historii (naturalnie Trylogia czy seria Alien sprzedawane w pakiecie miały wyższą cenę) Imperialu w sprzedaży kaset video z przeznaczeniem do kina domowego. Do tej pory palmę pierszeństwa dzierżył Titanic - 49,90 zł. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, aby TPM w tej klasyfikacji zajmował ostatnie miejsce.
Wielkie dzięki dla Piotra! Niestety, brak wersji widescreen to fatalna wiadomość. Jeśli dowiemy się czegoś nowego, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016