strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Pochwała czystości UPDATE
poniedziałekk · 23 grudnia 2002 · 22:21 · Franki

Kontynuując popularną serię satyryczno-informacyjną „Nie mamy wam nic do powiedzenia, ale przynajmniej nabijemy sobie liczbę newsów” spieszymy z następującą informacją:

Stój, bo strzelę ci szamponem w oko!Otóż w kraju kangurów, aborygenów i bumerangów (kolejność przypadkowa) fani Star Wars mogą dbać o swoją higienę, jak nigdzie indziej. LucasFilm uznał widocznie, że należy zrobić coś ze stereotypem starwarsowego geeka, który jak wiemy charakteryzuje się zaniedbanym wyglądem, w którego skład wchodzą obowiązkowo: śmierdzące skarpetki, ufajtana pizzą koszulka i zabrudzone okulary. Jako że wymienione przed chwilą przymioty nerda trudno zwalczyć z uwagi na mocne do nich przywiązanie, LFL postanowiło podejść do problemu od innej strony. Powiedziałbym nawet że podeszli do zagadnienia dermatologicznie – od strony skóry.

Dlatego też Lucas Licensing udzieliło zezwolenia bliżej nieokreślonej firmie na produkcję szamponu w opakowaniu przedstawiającym znanego łowcę nagród Jango Fetta.

Z boku też się nieźle prezentuję, co nie?Nasi informatorzy (z których najbardziej wyróżniał się agent specjalny Darth M@Ska) nie zdołali ustalić, dlaczego wybór padł akurat na tą postać. Dużo logiczniejszym rozwiązaniem byłyby przecież przechowywanie szamponu w statuetce Padme, która jako kobieta zadbana stanowi wzór czystości godny naśladowania. Być może specjaliści podążający krętymi ścieżkami marketingu uznali, że Jango, jako tymczasowy mieszkaniec planety Kamino zalanej kompletnie wodą, lubi się często kąpać? To prawdopodobne rozwiązanie, ale czy prawdziwe? Tego nie dowiemy się prawdopodobnie nigdy...

...do następnego razu. Czeka na nas jeszcze wiele bezsensownych tajemnic do rozwiązania i nie zamierzamy przegapić żadnej!

Wygląda jakbym strzelał sam do siebie. Zabawne!Pif pafNie dość, że pieni mi się tyłek, to jeszcze ktoś założył mi sukienkę


UPDATE: Piotr Dziwak nie omieszkał donieść że...Nie są nowością środki czystości w figurkach SW. Po premierze
Epizodu I w sklepach pojawiły się płyny do kąpieli w figurkach R2-D2 oraz Dartha Maula. Przesyłam zdjęcie tego ostatniego.
Co racja, to racja! Jak mogłem zapomnieć o Maulu, skoro sam niejednokrotnie korzystałem w wannie z jego usług.


Stoję sobie na drewnianym parkiecie


Łepek mu odpadł

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016