strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Komputer w hełmie Vadera
środa · 11 grudnia 2002 · 14:17 · Franki

Pafawag informuje:We wczorajszej Gazecie Komputer (dodatek do Gazety Wyborczej) był mini artykulik o gościu, który zamontował swój komputer w masce Dartha Vadera.

A oto co Wyborcza napisała na ten temat:

Cybernetyczny mózg lorda Dartha Vadera

Do czego może być zdolny fanatyczny miłośnik "Gwiezdnych Wojen"? Do wszystkiego. Pewien utalentowany i uparty pan o przydomku Chris upchnął całe trzewia komputera osobistego w hełmie Dartha Vadera (wymiary 1:1), w dodatku za punkt honoru stawiając sobie nieuszkodzenie tej cennej relikwii. W hełmie oprócz płyty głównej EPIA 800 Mini-ITX zmieściło się się m.in. 20 GB dysku twardego Fujitsu, 75-watowy zasilacz Micro ATX oraz 256 MB pamięci RAM. Jak to możliwe? Zapewne dzięki pomocy ciemnej strony Mocy.
Shit, a mogliśmy napisać o tym już kilka dni temu i wyszłoby na to, że jesteśmy lepsi niż Wyborcza. Czemu nie zamieściliśmy tego wcześniej? Z tego samego powodu, dla którego nie informujemy o rozwolnieniu George'a Lucasa, Ewanie McGregorze zdobywającym kolejną nikogo-nie-interesującą-nagrodę, czy wreszcie o okresie Natalie Portman (choć znam takich, którzy uważają to za news warty uwagi).

Widocznie sezon ogórkowy poszerzył swoje wpływy na miesiące zimowe.


Co my tu mamy...


O kurczę! Komputer a'la Vader! WOW, interesujące!
Zróbmy o tym stronę!

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016