strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Holocron - nowy polski fan-film na horyzoncie
wtorek · 3 grudnia 2002 · 23:17 · Franki

Po premierze Epizodu XIII nie słyszeliśmy za wiele o nowych fan-filmach produkowanych przez fanów. Na szczęście dzisiaj otrzymałem ten list od Wiesława JędrzejczakaWraz ze znajomymi robię film rozgrywający się w świecie Star Wars. Zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć zwiastun.Byłem, oglądałem. Trailer (a właściwie teaser z uwagi na jego krótkość) jest z pewnością wart ściągnięcia i zobaczenia. Po jego obejrzeniu naszła mnie ochota na więcej, a to chyba dobrze :).

Autorzy podają, że „zdjęcia zostały już zakończone, film jest obecnie w fazie montażu, trwają także prace nad efektami specjalnymi”, więc nie zostaje mi nic innego jak pogratulować! Czekamy na rezultat końcowy i zapraszamy do ściągnięcia trailera ze strony Holocronu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016