strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
WP pisze o Wojnach Klonów
środa · 27 listopada 2002 · 13:22 · Franki · źródło: Wirtualna Polska

Na WP pojawił się news odnośnie animowanych Wojen Klonów. Pisaliśmy o tym już long time ago, ale może warto sprawdzić, co do powiedzenia mają na ten temat duzi chłopcy z dużego portalu.Studio Lucasfilm oraz stacja telewizyjna Cartoon Network wyprodukują animowany (być może zrealizowany w całości komputerowo) serial opowiadający o Wojnach Klonów, jednym z najważniejszych wydarzeń w historii stworzonego przez George'a Lucasa świata Gwiezdnych Wojen.

Nieoficjalne źródła podają, że fabuła serialu wypełni 3-letnią przerwę pomiędzy wydarzeniami opowiedzianymi w Ataku klonów a 3. epizodem Gwiezdnych wojen.

Lucasfilm przygotowało już pilotowy odcinek serii, który pokazany został szefom Cartoon Network podczas specjalnego spotkania, jakie odbyło się niedawno.

Cykl zadebiutuje w telewizji najprawdopodobniej rok przed premierą 3. epizodu Gwiezdnych Wojen. Nieoficjalnie mówi się, iż serial zamknie się w 50-60 odcinkach.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016