strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Atak Klonów podbił kina IMAX
wtorek · 12 listopada 2002 · 13:52 · Franki · źródło: Interia

Sunrider poinformował nas o następującej wiadomości z portalu Interia:Film "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów", który w weekend 1-3 listopada zadebiutował w Ameryce na wielkoformatowych ekranach kin IMAX, przyniósł rekordowe wpływy w wysokości 1,4 milionów dolarów! Obraz wyświetlany był na 58 ekranach, co daje średnią z jednej sali w wysokości ponad 24 tysięcy dolarów.

Bruce Snyder, szef krajowej dystrybucji fimy Fox, w specjalnym oświadczeniu napisał, że jest "niezwykle poruszony wynikami".

"Kiedy weźmie się pod uwagę, że wyniki te dotyczą filmu, który w normalnym obiegu zadebiutował na amerykańskim rynku zaledwie przed kilkoma miesiącami, sukces jest tym większy"- dodał Bruce Snyder.

"Niezwykle cieszy nas tak świetne przyjęcie filmu" - wtóruje Jim Ward, szef marketingu firmy Lucasfilm.

"Szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać. Jednak tak fantastyczne wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania" - dodał Jim Ward.

Z dystrybucji w klasycznych salach kinowych obraz "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" wygenerował dotychczas w Stanach Zjednoczonych wpływy w wysokości ponad 302 milionów dolarów.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016