strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Atak klonów w Tesco i Beverly Hills Video UPDATE 5
niedziela · 10 listopada 2002 · 08:51 · Franki

Qba poinformował nas, że w hipermarketach Tesco można już nabyć Atak klonów na DVD, mimo premiery zapowiadanej na przyszły tydzień!

Powtarza się sytuacja z release'u TPM, kiedy to Tesco również dostało prawo wcześniejszej sprzedaży.

Czekamy na wasze raporty, recenzje i pierwsze wrażenia! Zdjęcia mile widziane.

UPDATE 1: Z kolei Kielo informuje, że w Warszawie w sieci wypożyczalni Beverly Hills Video od wczoraj można kupić kasety AOTC w cenie 39,99 PLN. Warto wspomieć, że już od dawna żadna premiera nie miała takiej oprawy (plakaty, standy).

UPDATE 2: Właśnie drogą kupna nabyłem w gdańskim Beverly Hills Video AOTC na DVD. Cena: 99,99 zł. Zastanawia fakt, że kasety i płytki nie są wystawione do sprzedaży. Owszem, są standy Yody i Jango, ale sam stuff sprzedawca wyjął spod lady. Nie zależy im na sprzedaży, czy po prostu nie mogą wystawić tego "na sklep" do 13 listopada?UPDATE 3: Niestety, sprzedaż Ataku klonów nie dotyczy wszystkich hipermarketów Tesco. W krakowskim nie mają. Ma być dopiero 13-tego.

UPDATE 4: Gregi dał cynk, że w krakowskim Beverly Hills również sprzedają AOTC. Tym razem nie spod lady, ale prosto ze standów.

UPDATE 5: Uprzejmie informuję, że toruński salon Beverly Hills także prowadzi już sprzedaż Ataku tak na DVD, jak i na kasetach. Rif
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016