strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Dodatkowe info odnośnie nowego filmu
czwartek · 16 marca 2000 · 00:42 · Franki

Trzy tygodnie temu zaczęliśmy na poważnie przyglądać się powstawaniu nowego polskiego filmu tworzonego pod skrzydłami ludzi z GKF-u. Dzisiaj możemy już z całą pewnością stwierdzić, że w przeciągu tygodnia lub dwóch będziecie mogli przeczytać na Archiwum część scenariusza wzbogaconego scenopisem. Mamy również nadzieję, że w miarę szybko zostanie ustalony jakiś tytuł, bo ciągłe powtarzanie określenia "nowy polski film" zaczyna mnie trochę drażnić ;)

Powyżej znajdują się prognozy na przyszłość, a teraz czas na trochę faktów. Primo: już od Sylwestra gotowy jest trailer filmu. Zamieścilibyśmy go już na Archiwum, ale jego kiepska kompresja właściwie uniemożliwia ściąganie pliku przez modem. Jest jednak nadzieja, że uda się załatwić lepszą "wagowo" wersję. W najgorszym wypadku zamieścimy to co jest i część z Was będzie musiała wybrać się do kolegi ze stałym łączem. Secundo: planowane jest opowiadanie oparte na scenariuszu filmu, nowego polskiego filmu.

Chcesz zadać jakieś pytanie twórcom filmu? Nic prostrzego - podeślij je do nas, a przekażemy je komu trzeba i postaramy się wydusić odpowiedź. Najlepsze jest to, że zrobimy to wszystko za totalną darmochę :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016