strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Star Wars Online
sobota · 18 marca 2000 · 00:37 · Franki

LucasArts zapowiedziało nową grę! Możemy spodziewać się ultraprzeboju. Tytuł roboczy to "Star Wars Online". Planowana data wypuszczenia gotowej wersji to koniec 2001 roku. Aby powstała ta gra LucasArts połączyło siły z Verant Interactive Inc. oraz Sony Online Entertainment.

Ale czego właściwie można się spodziewac? "Star Wars Online" będzie grą role-playing z przeznaczeniem do zabawy w Internecie. W jednej chwili będą mogły rywalizować ze sobą setki ludzi. Jak mówią sami autorzy będzie to "unikalna kombinacja walki i misji".

LucasArts nie rzuca chyba słów na wiatr. Kalifornijskie studio Verant wyprodukowało przecież jeden z ostatnich hitów - "EverQuest". Ta gra RPG podbiła Internet i stała się przedmiotem kultu tysięcy graczy. Ludzie Lucasa wybrali więc do pomocy nad "Star Wars Online" najlepszy zespół developerski - gości znających gry i-netowe od podszewki.

Gdy tylko zaczną pojawiać się nowe informacje na temat gry, nie omiszkamy Was o tym powiadomić. Na razie proponujemy zapoznać się z oficjalnym oświadczeniem i artykułem na serwisie CNET.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016