strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Moc jest narzędziem Szatana
sobota · 25 marca 2000 · 22:57 · Franki

Ludzi z mentalnością szemrzących po tramwajach babć nie brakuje również w Stanach. Autorzy strony The Force is a Tool of Satan twierdzą, że Gwiezdne Wojny są złe, Anakin to pomiot Szatana a Luke jest Antychrystem. Strona jest prześmieszna w swojej głupocie i polecam ją przeczytać. A oto próbka tego, co można tam znaleźć: "Mieliśmy przyjaciela, który zginął w wypadku samochodowym, bo nie miał zapiętych pasów. Wierzył, że ochroni go "Moc". Nie chcemy, by przytrafiło się to komuś innemu. - Każdy kto nie zapina pasów jest po prostu głupi - Nie, jeśli był pod wpływem "Mocy". Kolejny mądry inaczej cytat: "Czy wiesz, że poprzez kupowanie rzeczy związanych ze Star Wars przynosisz swoim dzieciom do domu cząstkę zła? Dlaczego tak wielu dorosłych kupuje te tak zwane zabawki?" Komentarz jest zbędny. Na stronie tych "obrońców wiary" znajdują się także filmiki, na których widać jak protestują przeciwko Gwiezdnym Wojnom pod Mann's Chinese Theatre. Sweet.

UPDATE: Po głębszym przestudiowaniu opisanej powyżej strony, natrafiłem na wyjaśnienia, że została zrobiona tylko dla beczki śmiechu :) Zwracam honor.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016