strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Książka istnieje naprawdę ! UPDATE
piątek · 26 kwietnia 2002 · 15:52 · Glujo · źródło: holochat - u??żytkownik morky

Niejaki Morky poinformował mnie przed chwilą, że można już nabyć drogą kupna lub opcjonalnie wyłudzenia, książkę zatytułowaną Atak Klonów.

Zanim pojawiły sie tzw. "komjunikejszyn dysrapszyns", które uniemożliwiły nam dalszą rozmowę na czacie, zdążył powiedzieć co następuje :

"Cena 24,80; 263 strony. Można ją nabyć w Warszawie przy Centralnym i przy Smyku".

Ze swej strony dodam tylko, że książka porusza temat niezdolności do poszukiwania płaszczyzny porozumienia pomiędzy istotami o odmiennych poglądach, co prowadzi do eskalacji przemocy.

UPDATE

Znany polski webmaster Fett przyniósł mi właśnie jeden egzemplarz wspomnianej książki, który jak to się mówi po prostu kupił.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem a mieszkacie w Poznaniu to gnajcie czym prędzej do Empiku. Cena książki w Empiku to niecałe 20 zł, ponieważ obejmuje ją promocja (20% zniżki)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016